Vuxna 980x300

Kontakta oss

Vill du ha information om simskoleundervisning, boka en kurs i Hjärt-lungräddning eller kanske söka jobb som simlärare eller badvärd? Hör av dig till oss via e-post så kontaktar vi dig.

 

 

 

Svenska Livräddningssällskapet Göteborg
Sörredsbacken 20
418 78 Göteborg

Sommarstängt på telefon v. 29 och 30.

Telefontid kansliet:  Tisdag – fredag kl 09.00 – 12.00, måndag stängt.
Telefon: 031-46 66 00
E-post: info@slsgoteborg.se

Telefon Sörredsbadet: 031 46 88 00
E-post: sorredsbadet@slsgoteborg.se

Tina

Verksamhetschef
Tina Heiker Hult

tina.h.hult@slsgoteborg.se

20150113_163655

Enhetschef – Sörredsbadet
Marek Koscielniak

marek.koscielniak@slsgoteborg.se

199282_10150114399405685_2607419_n
Enhetschef – Kansli – Mammaledig
Joanna Ardmuir

joanna.ardmuir@slsgoteborg.se

robert
Projektledare – Enhet Livräddning
Robert Rochowiak

robert@slsgoteborg.se

Anita
Enhet Simskola – Utbildning och Teamledare
Anita Hidstedt

anita.hidstedt@slsgoteborg.se

Marie
Tf. Enhetschef – Kansli
Ekonomi och avtal
Marie Lindblom

marie.lindblom@slsgoteborg.se

Camilla
E
nhet Kansli – kund och information
Camilla Björklund

camilla.bjorklund@slsgoteborg.se

Elisabeth
Enhet Kansli – Skolsim och projekt
Elisabeth Lind

elisabeth.lind@slsgoteborg.se

Christina
Enhet Kansli – bemanning och bassängbokningar
Christina Jonsson

christina.jonsson@slsgoteborg.se