Vuxna 980x300

Kontakta oss

Vill du ha information om simskoleundervisning, boka en kurs i Hjärt-lungräddning eller kanske söka jobb som simlärare eller badvärd? Hör av dig till oss via e-post så kontaktar vi dig.

 

 

 

Svenska Livräddningssällskapet Göteborg
Sörredsbacken 20
418 78 Göteborg

NYA telefontider från 1 Januari 2018!

Telefontid:  Måndag-torsdag 09:00-12:00, fredag stängt
Telefon: 031-46 66 00
E-post: info@slsgoteborg.se

Telefon Sörredsbadet: 031 46 88 00
E-post: sorredsbadet@slsgoteborg.se

Tina

Verksamhetschef
Tina Heiker Hult

tina.h.hult@slsgoteborg.se

20150113_163655

Sörredsbadet
Marek Koscielniak

marek.koscielniak@slsgoteborg.se

199282_10150114399405685_2607419_n
Enhetschef – Administration  (Föräldraledig)
Joanna Ardmuir

joanna.ardmuir@slsgoteborg.se

vattengymp_kombi
tf Enhetschef – Simkunnighet
Frida Ström

frida.strom@slsgoteborg.se

Anita
Enhet Simkunnighet – Utbildning och Teamledare
Anita Hidstedt

anita.hidstedt@slsgoteborg.se

Marie
Tf. Enhetschef – Administration
Ekonomi och avtal
Marie Lindblom

marie.lindblom@slsgoteborg.se

Camilla
Enhet Administration – kunder och information
Camilla Björklund

camilla.bjorklund@slsgoteborg.se

Elisabeth
Enhet Administration – skolsim och projekt
Elisabeth Lind

elisabeth.lind@slsgoteborg.se

Christina
Enhet Administration – kunder och bassängbokningar
Christina Jonsson

christina.jonsson@slsgoteborg.se